Individually Packaged Meals

Individual Boxes & Packaged Meals

Try our individual box lunch or packaged meal options. Choose from the variety below...All include chips & salsa. Add a dessert bar or sopapillas and queso, guacamole or sour cream to enhance your meal!

Fajita Taco Lunch Boxes

New! Individually wrapped soft flour tortillas with your choice of Fajita Chicken, Steak or Veggies. Served with lettuce, mixed cheeses and diced tomatoes. Includes Chips & Salsa

740 - 970 Cal.
$8.99 - $12.99
Primo Taco Box

NEW! Primo Taco Boxes - Two Brisket tacos OR  Two Southwest Chicken tacos! Includes Chips & Salsa! 

Cal.
$9.99 - $11.99
Fajita Wraps

Chilled Fajita wrap filled with choice of Mesquite grilled Chicken or Steak individually boxed served with our Chips & Salsa.

Cal.
$8.49 - $9.99
Fajita Wrap & Salad Combos

A half fajita wrap filled with chilled, mesquite grilled chicken or steak served with house salad. Served with our famous chips & salsa.

750 - 1,040 Cal.
$7.49 - $8.99
Individual Box Lunch Salads
580 - 1,150 Cal.
$8.99 - $10.99
Individual Border Bowls

A perfect bowl from fresh, house-made ingredients - fajita chicken or steak, grilled portobello mushrooms or grilled shrimp with cilantro lime rice, black beans, bell peppers, queso fresco, shredded lettuce, pico de gallo, guacamole, chips and salsa.

Cal.
$3.99 - $13.49
Grande Burrito Boxes

Flour tortilla filled with choice of chicken, veggies or steak and cilantro lime rice,
black beans, pico de gallo & cheese.

910 - 1,120 Cal.
$8.49 - $9.99
Individual Packed Buffets

Individually packed buffet options - select from some of our favorite buffets! All include individually packed Chips & Salsa! 

880 - 1,610 Cal.
$9.59 - $16.49
Individual Box Additions
260 - 330 Cal.
$0.69 - $1.89
Chicken Tortilla Soup

Homemade chicken broth loaded with chicken tinga, rice, zucchini and Jack cheese, topped with fresh avocado and tortilla strips.

Cal.
$4.99 - $7.49
Snack Box

Box filled with our famous chips, salsa & Original queso - Plus a mini chewy chocolate walnut brownie! 

Cal.
$5.99

2,000 calories a day is used for general nutrition advice, but calorie needs vary.

Order Details

No Order Details have been entered.

My Order

There are no items in your cart.